Witamy na oficjalnej stronie Torpeda Team

War Thunder, wieloosobowy symulator lotu studia Gaijin Entertainment, już niebawem otrzyma szereg uaktualnień do gry. Na oficjalnym forum pojawił się dziennik deweloperów szczegółowo omawiający zmiany, które zostaną wprowadzone do tego tytułu.
Poniżej znajduje się lista rzeczy nad którymi obecnie trwają prace i, jak donosi deweloper, niektóre z nich mogą nie zostać wprowadzone wraz nadejściem patcha 1.39 jeżeli zespół uprzednio nie zdoła dokończyć poszczególnych projektów lub jeżeli pomyślnie nie przejdą one fazy testów.NOWE SAMOLOTY
 
Na pierwszy ogień idą samoloty. Głównym tematem aktualizacji będą między innymi maszyny, które miałyby reprezentować Japonię oraz Niemcy. Dla przypomnienia, z początku planowano dodanie do arsenału obu stron konfliktu samolotów „papierowych”, czyli prototypów, jednak po wstępnych testach uznano, że nie byłyby one w stanie sprostać pozostałym odrzutowcom. Ostatecznie decyzja padła na wybór MiG-15 bis, Canadair CL-13A Sabre Mk.5 oraz F-86 F-30, które faktycznie służyły w siłach lotniczych Niemiec i Japonii w czasach Wojny w Korei.

MiG-15 bis

images/news-pics/83_1397225861.jpg


North American F-82 Twin Mustang

images/news-pics/83_1397226263.jpg

Samoloty te osiągami dorównują odpowiednikom po stronie ZSRR oraz USA, jedynym mankamentem takiego rozwiązania jest fakt, iż bitwy w dużej mierze składać się będą z tych samych maszyn lotniczych, jednak wraz z kolejnymi aktualizacjami możemy spodziewać się uwzględnienia w grze kolejnych typów samolotów szturmowych oraz bombowców, co powinno wprowadzić większe urozmaicenie do toczonych bitew.
Pełna lista samolotów planowanych w aktualizacji 1.39:

 
+ Spitfire F Mk 24;
+ Spitfire Mk 22;
+ Spitfire Mk.XVIII;
+ Spitfire Mk.XIV;
+ Mosquito Mk.XVIII;
+ La-174;
+ Ła-15;
+ Fw.190A-1;
+ I-16 type 24;
+ I-16 type 27;
+ Lockheed F-80A Shooting Star;
+ North American F-82 Twin Mustang;
+ Republic F-84 Thunderjet;
+ MiG-15bis z lotnictwa NRD;
+ Canadair CL-13A Sabre Mk.5 z zachodnioniemieckiej Luftwaffe;
+ Ме-262 (różne warianty);
+ F-86 F-30 z Japońskich Siłach Samoobrony;
+ Ki-43-1;

TREŚĆ TWORZONA PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW
 
W aktualizacji 1.39 fani będą mogli wziąć udział w tworzeniu zawartości gry. Narzędzia, które zostaną udostępnione do tego celu są jeszcze w fazie produkcji, jednak niektóre z nich powinny trafić do rąk graczy już niebawem. Są to między innymi:
- Narzędzia do tworzenia kamuflaży;
- Edytor misji oraz możliwość sporządzania jak i udziału w scenariuszu przygotowanym przez graczy;
- Narzędzia pozwalające na tworzenie modeli oraz kokpitów samolotów;
- Edytor lokalizacji;
- Narzędzia do tworzenia własnych lokalizacji oraz możliwość zaimplementowania nowych języków;
- Możliwość modyfikacji mapy taktycznej w przeglądarce;
- Strona wiki gry, która pozwoli graczom na publikację materiałów związanych z opisem samolotów lub danego trybu gry;


DYWIZJONY
 
Wraz z nadejściem aktualizacji 1.39 planowane są usprawnienia oraz szereg nowych funkcji dla dywizjonów.
Przeprowadzanie bitew na większą skalę będzie miało miejsce najprawdopodobniej dopiero w uaktualnieniu o numerze 1.41, jednak zanim to nastąpi deweloperzy planują dodać tak zwane wydarzenia specjalne, w których brać udział mogą jedynie dywizjony oraz starcia tego typu pododziałów między sobą(dywizjon vs dywizjon).

 
INTERFEJS
 
Statystyki oraz mapa będą pokazywać się znacznie szybciej;
Zmiany pod względem interfejsu załogi, co pozwoli na znacznie łatwiejszą metodę zarządzania;
Ustawienie sterowania zostanie zmienione dla większej wygody gracza;
Planowane jest również wprowadzenie zmian odnośnie bitew niestandardowych oraz trybu obserwatora, jednak na chwilę obecną jest to wczesny etap produkcji.

 
WOJSKA LĄDOWE
 
images/news-pics/83_1397226698.jpg


Możliwe, że wraz z aktualizacją 1.39 do War Thunder zostaną wprowadzone wojska lądowe. Nie jest to jednak do końca pewne. Testy przeprowadzone w zamkniętej becie wypadły pozytywnie, jednak sam deweloper przyznaje, że jest jeszcze za wcześnie aby myśleć o udostępnieniu tej zawartości dla reszty graczy ponieważ wiele aspektów gry wymaga jeszcze poprawy. Wojsk lądowych możemy najprawdopodobniej spodziewać się przed wiosną tego roku.

 
MODEL LOTU
 

Patch 1.39 wprowadzi nową właściwość dla wszystkich samolotów. Będą one w stanie przegrzać swój silnik w wyniku długotrwałej pracy na wysokich obrotach. Prędkość samolotu będzie miała również większy wpływ na zachowanie maszyny niż to miało miejsce dotychczas. Firma Gaijin Entertainment zapowiedziała również prace nad usprawnieniem schematu sterowania myszką, który obecnie nie działa poprawnie. Spodziewać się również możemy poprawek odnośnie samych kart samolotów. Dane zostaną przedstawione na wykresach dzięki czemu statystyki staną się bardziej szczegółowe.

To wszysko, co wprowadzić ma aktualizacja 1.39. Wygląda na to, że wiele zmian czeka na fanów tego tytułu. Część z powyżej wymienionych rzeczy jest obecnie testowana na serwerze deweloperskim. O kolejnych wiadomościach dotyczących gry będziemy informowali Was na bieżąco.


You have to login!

register now!
login

MY W SIECI:

Nasze community na STEAM
Nasza ekipa w Grand Theft Auto V
Nasza gildia w Path of Exile

STATYSTYKI:

Odwiedzin dzisiaj: 48

Odwiedzin wczoraj: 346

Wszystkich odwiedzin: 359560

Zarejestrowanych: 165

Online: 0  Gości: 4

Design: Czerwiec

Code: Mefju Koder