Witamy na oficjalnej stronie Torpeda Team

Napisał: Huzar, 09.09.2014 - 06:27
Kategoria: World of Tanks

Na początku września odbył się pokazowy mecz między NAVI Russian Federation a Schoolbus Ukraine testujący nowe zasady w rozgrywce esportowej WoTa. Jak niektórzy wiedzą Wargaming chce zmienić zasady 7na7 , aby rozgrywka była bardzie dynamiczna i co za tym idzie bardziej atrakcyjna dla widzów dlatego też organizuję takie właśnie mecze. Główne zmiany to zwiększenie puli tierowej z 42 do 54 oraz granie trybu szturmu z dwa capami do tego dochodzą mapy , których nie grało się w trybie 7/42 m.in Murowanka czy Charków .

Czy to będzie ostateczna zmiana ? Dowiemy się wkrótce. Na dolę przestawiamy wam cały mecz z nowymi zasadami.

Wielki finały Wargaming.net dobiegły końca. Trzy dni zmagań najlepszych drużyn świata wyłoniły zwycięzcę, którymi została drużyna Russian Federation Natus Vincere. Zespół, który przyzwyczaił nas do wygrywania wszystkiego co się tylko da w turniejach offline. Drugie miejsce zajeli Russian Federation Virtus.PRO, a trzecie Russian Federation RED Rush: Unity. Nie obyło się bez niespodzianek do których można zaliczyć 4 miejsce sympatycznej ekipy z Philippines PVP SuperFriends, którzy sprawili widzom sporo radości, szczególnie ich charakterystyczny kapitan o nicku ''Batman''. Drugą niespodzianką turnieju było na pewno zwycięstwo Poland Lemming Train nad Ukraine Synergy i to dwukrotnie. Dzięki temu zespół Lemingów zakończył zmagania w swojej grupie na pierwszym miejscu, awansując jednocześnie do fazy Playoff. Polakom niekoniecznie się powiodło, gdyż najpierw trafili na triumfatorów czyli Natus Vincere, a później w drabince przegranych z turnieju zostali wyeliminowani przez The Red Rush: Unity. Ogólnie, finały można uznać za udane. Przyciągneły masę widzów do Złotych Tarasów w Warszawie i zapewniły dużą dawkę emocji na najwyższym poziomie. Poniżej umieszczam jedną rundę z udziałem LTR , komentuję były zawodnik Torpedy - Binio

Napisał: Huzar, 18.03.2014 - 08:22
Kategoria: World of Tanks
Już niedługo bo 4 kwietnia w Poland Warszawie w Multikinie w galerii Złote Tarasy odbędzie się wielki finał Wargaming League. Najlepsze drużyny World of Tanks powalczą o nagrody których pula wynosi 300 000 USD.

W WGL Grand Finals wystąpi 14 najlepszych. Europę będą reprezentować cztery teamy: Lemming Train Poland, Team Wusa Germany, Synergy Ukraine/Russian Federation i Virtus.Pro Russian Federation. Amerykę Północną dwa FNATIC USA, S.I.M.P. USA. Chiny reprezentować będą Energy Pacemaker China oraz JL eSports Club China. Azję Południowo-Wschodnią PVP Super Friends Philippines i U are Dead China. Koreę NOA Korea oraz ARETE Korea. Ostatnie dwa teamy to reprezentancji Wspólnoty Niepodległych Państw Commonwealth of Independent States i są nimi faworyci całych rozgrywek Natus Vincere Russian Federation oraz RED Rush Unity Ukraine/Russian Federation. W trakcie całego turnieju Wargaming przewidział sporo konkursów w których można wygrać czołgi premium lub kody bonusowe. Relację oraz wszelkie informację możecie śledzić na http://thegrandfinals.com/. Całe wydarzenie ma trwać łącznie trzy dni.
Napisał: Bincon, 18.06.2013 - 11:26
Kategoria: World of Tanks
Między 15 a 16 czerwca odbyły się finały Wargaming.net Pro League, w którym w finale znalazło się sześć najlepszych drużyn starego kontynentu. Wiadomo, że złoto i całkiem spora suma powędruje za wschodnią granicę. Pula nagród za pierwszy sezon wynosił bagatela 100,000 euro, w tym 90,000 euro w samym finale. Finał odbył się w Sweden Jönköping w Szwecji.

Do półfinałów z sześciu drużyn zakwalifikowały się cztery drużyny. Dwie grając metodą double elimination i dwie pierwsze drużyny z fazy grupowej, które rozpoczynały od razu w półfinale: Poland mousesports, Germany DragonBorns, Russian Federation Virtus.PRO, Russian Federation Team Dignitas.
W pierwszym półfinale spotkały się Virtus.PRO i DragonBorns, który zakończył się 3:2 dla reprezentantów Rosji. W drugim półfinale mousesports podejmował Team.Dignitas, który zakończył się po dość emocjonującym meczu 3:2 dla Dignitas.
Napisał: Bincon, 07.06.2013 - 08:50
Kategoria: World of Tanks
Sześć najlepszych zespołów rundy zasadniczej World of Tanks Pro League awansowały do wielkiego finału rozgrywek, który odbędzie się między 15 a 16 czerwca w Szwecji w mieście Sweden Jönköping na odbywającym się w tym czasie DreamHack 2013.

Pro League to liga organizowana przez ESL oraz Wargaming.net. Wszystko zostało podzielone na dwie fazy - zasadniczą i pucharową.
W czasie rundy zasadniczej zadaniem każdego z dwunastu zespołów było zgromadzenie jak największej ilości punktów i zdobycia fotela lidera. Do fazy finałowej awansowało sześć najlepszych drużyn w tej rundzie. Cztery kolejne (Od miejsca 7 do 10) będą musiały walczyć o przetrwanie w rundach barażowych. Dwie ostatnie drużyny pożegnają się z Pro League.

Do fazy pucharowej przeszły:
Russian Federation Virtus.PRO,
Russian Federation Team Dignitas,
Poland mousesports,
Finland SPALE,
Germany Dragonborns - Odem Mortis,
Serbia Kazna Kru

MY W SIECI:

Nasze community na STEAM
Nasza ekipa w Grand Theft Auto V
Nasza gildia w Path of Exile

STATYSTYKI:

Odwiedzin dzisiaj: 49

Odwiedzin wczoraj: 346

Wszystkich odwiedzin: 359561

Zarejestrowanych: 165

Online: 0  Gości: 4

Design: Czerwiec

Code: Mefju Koder